сновний напрямок діяльності підприємства - виробництво іміджевої продукції з металу: значків, бейджів, сувенірних монет, медалей, виготовлення емблем на автомобілі, номерків в гардероб, брелоків, металевих дипломів, грамот, сертифікатів, табличок, покажчиків. Виконуємо індивідуальні замовлення з виготовлення призів, нагород, ексклюзивних подарунків з металу в поєднанні з деревом, каменем і склом.

 

ся продукція виготовляється на власній виробничій базі, тому: «Ціна від виробника!» - Не порожні слова. Замкнутий цикл виробництва, дозволяє нам виконувати замовлення в найкоротші терміни, а Вам, наші шановні Замовники, уникнути сюрпризів та непорозумінь у роботі з посередниками.

 

арантуємо якість, за рахунок застосування передових технологій, високоточних приладів та обладнення, використання високоякісних вітчизняних та імпортних матеріалів. При необхідності продукція оформляється в дерев'яні, пластикові, бархатні футляри, та інші види упаковки.

 

певнені, наша продукція стане яскравим доповненням Вашого іміджу. А при проведенні зустрічей, презентацій, вигідно підкреслить діловий і фірмовий стиль співробітників Вашої компанії.

З повагою до Вас
Ігор Маленко