Розробка та виготовлення сувенірних монет, медальйонів, жетонів

дним з цікавих, та напрямку якій користується особливим попитом - сувенірні монети під замовлення. Монети просять виготовити на ювілей компанії, весілля. Особливо приємно, та надзвичайно урочисто, виготовити іменну монету до дня народження і подарувати в футлярі з натурального дерева, можливо в шкіряному мішечку, числом рівним кількістю років що виповнилося.

виготовлення сувенірних монет, медальйонів

Сувенірні монети на замовлення

Діаметр монет від 25 до 40 мм., часто з латуно-мідного сплаву, так як саме цьому металу легко додати ефект старовини або ж навпаки, зробити сріблястим, якщо необхідно і золотом покрити в 24 карата, все це можливо за рахунок ділянки гальваніки, яку ми маєемо.

Щоб розмістити замовлення, отримати консультацію, або попередній розрахунок, чи дізнатися точну вартість виготовлення монет, Вам достатньо надіслати нам запит будь-яким зручним способом, повідомте як Ви це бачите, надішліть то, що у Вас є, все інше наша турбота.

Якщо не маєте дизайн, не переймайтеся, ми допоможемо Вам. Чи необхідно відтворити існуючу монету, або створюєте абсолютно нову, ексклюзивну... в наших менеджерів Ви знайдете індивідуальне, уважне ставлення, а в дизайнерів невичерпну креативність.

Виходячи з Ваших особистих вимог, ми попрацюємо над тим, щоб допомогти Вам знайти оптимальне рішення, головне - досягти поставленої мети. Ми підберемо потрібні кольори і техніку обробки, а також погодимо остаточний дизайн таким чином, що Вам не доведеться виходити з свого офісу.

Терміни добігають кінця?! Просто скажіть нам. Ми здивуємо Вас, тим, як швидко ми працюємо. Час виготовлення узгоджується за фактом розміщення замовлення в залежності від складності та кількості монет. Будь-яке замовлення, складне або просте, ми намагаємося виконувати в найкращому вигляді і в призначений термін. Монети це те, що ми робимо кожен день.

 

Читать все