Металеві емблеми, шильди, виготовлення

иробництво шильд, емблем з металу на замовлення відповідно Ваших корпоративних вимог, спосіб підкреслити унікальність, захист від підробки, у вигляді перфорації, мікротексту, гальванічних покриттів - чорним нікелем, золотом, нанесення кольорових емалей.

Металеві емблеми, шильди, виготовлення

Кріплення шильд, металевих емблем може бути на клей, самоклеючу основу, клепки або штифти, так само металеві вуса, припаяні або запресовані зі зворотного боку металевої накладки, всі ці нюанси обговорюються по факту замовлення.

Щоб отримати попередній розрахунок або дізнатися точну вартість, ціни, розмістити замовлення на шильди, металеві емблеми, відправте нам запит, будь-яким зручним для Вас способом, повідомте як Ви це бачите, надішліть то, що у Вас є, все інше наша турбота.

Для більш швидкого результату, особливо для тих хто розуміє про що мова :) графіку, рекомендуємо відправляти в векторних форматах - Adobe Illustrator, Corel Draw, PDF

Якщо не маєте дизайн, не переймайтеся, ми допоможемо Вам. Чи необхідно відтворити існуючу шильду, емблему або ж Ви створюєте абсолютно нову, ексклюзивну накладку... в наших менеджерів Ви знайдете індивідуальне, уважне ставлення і в дизайнерів невичерпну креативність.

У нас Ви можете замовити зразок майбутнього значка, металевої шильди, емблеми, така послуга коштує близько 10 USD в залежності від складності. Дозволяє уникнути непорозумінь у виробництві основної партії, відпрацювати всі нюанси - товщину і колір металу, поєднання, відповідність емалі, кріплення тощо.

Терміни добігають кінця ?! Просто скажіть нам. Ми здивуємо Вас тим, як швидко ми працюємо. Час виготовлення шильд, емблем, близько 10 робочих днів, залежить від кількості виробів та завантаження виробництва.

Будь-яке замовлення, складне або просте, ми намагаємося виконати в найкращому вигляді та у призначений термін. Металеві значки, накладки з логотипом, шильди, емблеми, маркування та брендинг це те, на чому спеціалізується наше виробництво, це те, що ми робимо кожен день. 

 

Читать все

Металева шильда - MARTINI

латунь товщиною 0,5 мм

покриття золото + полімерний шар

Металеві шильди, брендування - Lancome

латунь з покриттям золотa

самоклеюча основа

Виробництво металевих шильд для StaritskyLevitsky

штампування і фрезерування по міді

покриття золотом, тонування лаком

Емблеми на авто - на замовлення Avtoclassika.com

фрезерування, штампування по алюмінію

покриття хромом та кольоровими емалями

Логотип з металу на замовлення

фрезерування і лиття з бронзи

ефект старіння, патинування

Металеві емблеми під замовлення

3D моделювання та фрезерування по латуні

покриття золотом і склоподібна емаль

Емблеми, шильди з металу на замовлення для HP

хім.травлення по латуні (2D)

покриття чорним та матовим нікелем

Брендування меблів - металеві шильди

штампування, фрезерування по латуні

штамп для гнуття за формою виробу

Металеві бирки та лейбли для одягу

травлення, фрезерування, захист від окислення

кріплення на вибір за потребою

Металеві емблеми, накладки на шкірянi портмоне та сумки

3D фрезерування, штампування по латуні

покриття золотом і захисним лаком